Про нас
Наша компанія
Прагнення до інновацій
Джоан Гассо Бош народився в Барселоні в 1921 році.
З дитинства він був завзятим читачем з цікавістю і
бажанням дізнавався про все навколо, що зробило
його інтелектуальним і невгамонним юнаком.
Навчався у Міжнародному університеті торгівлі і
закінчив юридичний факультет. Коли йому
выповнилося 14 років, він приєднався до фінансової
компанії, де працював його батько. Його
наполегливість привела  його до постійної участі в
цілому ряді проектів. Безпомилковість в прийнятті
рішень та його лідерський дух, зробили його
найкращим серед світових еліт аудіології. Він навіть
сидів за одним столом з президентом Всесвітньої
конвенції з аудології. У 1998 році він отримав золотий
значок від Національної Асоціації Аудіології (АНА -
іспанська асоціація  фахівців слухових апаратів) за
визнання його професіоналізму.
Наша компания
Заснування компанії припадає на кінець 1949 року, коли Хуан Гассо Бош і Хосе Марія Еспоу заснували дистриб’юторську компанію ГАЕС. Згодом, вони отримали замовлення від друга свого батька, що принесло великий попит на слухові апарати, ключовим фактором успіху був  підприємницький дух пана Гассо. Незабаром бізнес почав набирати обертів і за дуже короткий час ГАЕС стала найбільшою компанією в своїй галузі, де в цілому було засновано більш ніж 500 слухових установ по всьому світу.

Імпорт слухових апаратів був початковим видом діяльності компанії, яка поступово розширювала свій бізнес, незважаючи на безліч перешкод.

•MICROSON, єдиний виробник слухових апаратів в Іспанії

У 1958 році засновники ГАЕС зробили ще один крок для розвитку компанії і заснували Microson, єдиний бренд з виробництва слухових апаратів в Іспанії. В рамках групи ГАЕС, Microson гарантувала краще співвідношення ціни та якості на ринку. Вона була створена для комфортного доступу слабочуючого до передових слухових апаратів.

Штаб-квартира Microson в Барселоні займає площу більше 2000 м2 і має 130 фахівців. Вона включає в себе  найсучаснішу мікроелектроніку, точну механіку, інструменти, програмне забезпечення (модулі адаптації, ERP і т.д.) та додаткові інженерно-виробничі процеси.

•Якість

Всі вироби Microson проходять суворі випробування контролю якості, котрі гарантують, що кінцевий продукт ідеально відповідатиме найвищим вимогам. Як виробник медичного продукту він має сертифікацію ЄС відповідно до Додатку II.3 (система абсолютної гарантії якості), зі стандартами 13485:2003 та ISO 9001:2000. Для забезпечення більшого контролю та безпеки, кожен слуховий апарат та його компоненти можна відстежити по серійному номеру партії.
Контакти в Україні
01001, м.Київ, вул.Шота Руставелі, 15-Б
Контакти в Україні