Надпотужний процесор
Технології та їх переваги
R+D Microson
Важкі, глибокі втрати слуху обов'язково вимагають слуховий аппарат з дуже потужним процесором. Тому Microson реалізує різні технології в діапазоні слухових апаратів:

M34 Digital

Мета: бути доступним для всіх, незалежно від типу втрати слуху та бюджету.

Розробка: для досягнення цієї мети ми додали систему підсилення до матриці 138/72 і  142 дБ РЗТ в M34 Digital HighPower з 13 розміром батарейки. Для людей, які вимагають ще більше потужності, ми також пропонуємо M34 Digital Front з матрицею 139/77 і 675-розміром батарейки.

Cima Concept

Призначення: Для користувачів надпотужних слухових аналогових  апаратів, які потребують високе підсилення в області низьких частот.

Розробка: ця технологія використовує систему 4-х канального процесора , який має мінімальну частоту 50 гц. Це сприятливіше, якщо порівняти з іншими апаратами, які мають частоту понад 200гц  (окрім декількох конкретних моделей). Цей процесор та  подвійний мікрофон використовуються  в області максимального звукового тиску, як і подібні найпотужніші цифрові слухові апарати, що представлені  на ринку.

M4 та M6

Мета: розвивати найпотужніші CIC і ITC слухові апарати на ринку, які засновані на новій технологічній платформі з участю новітніх специфікацій Microson.

Розробка: для людей, які шукають кращу якість звуку, людей, для яких естетика і розмір приладу особливо важливі, і для тих, хто також вимагають високого підсилення для корекції їхньої втрати слуху, ми запустили нові M6 і M4 з ультрапотужними цифровими процесорами.
* Технологія дійсна для моделей M6 CIC P, M6 ІТС P, M34 Digital Front, M34 Digital HP, m4 ІТC P і всі моделі серії Cima
Контакти в Україні
01001, м.Київ, вул.Шота Руставелі, 15-Б
Контакти в Україні